Pood

Kõrge puhtusaste boori pulber/boor pulber/boorkarbiid pulber/booraks/boor osakesed/ 0 thumb
Kõrge puhtusaste boori pulber/boor pulber/boorkarbiid pulber/booraks/boor osakesed/ 1 thumb

Kõrge puhtusaste boori pulber/boor pulber/boorkarbiid pulber/booraks/boor osakesed/

€43.81

Märksõnad: 63mm klamber, lihvima pulber, edta, booraks, väljalasketorustik, želatiin pulber, booraks naatriumtetraboraat, flux hõbe, jelly meik, diamond poola pulber.

  • - Viide: c1105
  • - On laos
  • Kategooria: Mehaaniline Riistvara

Soe meeldetuletus: kui teil on muid vajadusi, siis pöörduge klienditeeninduse enne tellimuse, aitäh!

Nimi: Kõrge puhtusaste boori pulber

Hinnakujundus ühik: 52 jüaani / 50 grammi Puhtus: ≥99.9999% Pakkimine: (väike kogus karbis kaetud plastikust kott) Toote Nimi: Elementkujul inglise nimi: Monomeer-Boori Elemendi sümbol: B Aatommass: 10.81 (vastavalt 1979. aasta rahvusvahelise aatommass)

Toote Omadused:

Amorfne boor pulber, mis on tuntud ka kui monomeer boori ja elementkujul.See on halli-must või pruun amorfne pulber.See on rohkem aktiivne, lõhnatu, ja lõhnatu.See on stabiilne õhus ja normaalse temperatuuri.See on oksüdeerunud, kuumutades kuni 300 ° C-700. Ta põleb kell ℃, ja leek on punane, kui põletamine, ja boori leek kerge aurustamine on roheline.Elementkujul on vees mittelahustuv, vesinikkloriidhape, etanool, eeter, väävelhape, lämmastikhape ja sula metalli ja saab lahustatakse külmas kontsentreeritud leeliste lahust.See laguneb vesiniku ja on oksüdeerunud, et boorhape poolt kontsentreeritud lämmastikhape ja väävelhape.Kõrgetel temperatuuridel, boor saavad suhelda hapniku, lämmastiku -, väävli -, halogeen-ja süsinik.Boor võib ka otse ühendada paljud metallid moodustavad metalli ühendid.See võib samuti reageerivad orgaaniliste ühendite kujul boor, mis on otseselt seotud süsiniku ühendid.Või ühend, milles hapnik vahel esineb boor-ja süsinik.Monomeer boor on eriline positsioon perioodilise tabeli, mis jagab element arvesse metallist ja mittemetallist piirjooni.See on mitte-metallik domineeriv element.See on tugev negatiivne elektri -, väike-aatomi raadius ja koondunud tuuma laeng.Tema mittemetallilised omadused on sarnased räni.Tema tihedus on 2.35 g / cm3. Kõvadus on 9.3, selle erikaal on 2.33-2.45, sulamistemperatuur on 2300 ° C ja keemistemperatuur on 2550 ° C.Kasutada elementkujul: 1. Neutronite absorbenti ja neutronite leti tuumareaktori. 2. Katalüsaator meditsiini -, keraamika-tööstus-ja orgaanilise sünteesi. 3. Süüde pole süüte toru elektroonikatööstuses. 4. Kõrge energiasisaldusega kütuse tahkekütuse lisamootoreid. 5. Süntees erinevate kõrge puhtusaste boori sisaldavad ühendid. 6. Ohutuse heidutada algataja autodele. 7. Sulatamine eriline sulam, teras. 8. Monomeer boor on tooraine tootmiseks boor kiudaineid. 9. Gaasi aarete puhul sula vask. 10. Ilutulestiku tööstus. 11. Oluline tooraine tootmise kõrge puhtusaste boori halogeniid. 12. Valdkonnas pooljuhid ja elekter, ühe boori kasutatakse katoodi materjali süttimise core süüde toru pärast karboniseerimisel ravi umbes 2300 ° C.Seda saab kasutada ka kui tooraine ettevalmistamine kõrge kvaliteedi katoodi materjali lantaan boride. 13. Monoliit-boor võib kasutada ka kaitsva materjali aatomi energia tööstuse, ja tegi boori terasest aatomienergia reaktorid. 14. Boor on tooraine tegemise borane ja erinevate boriidid.Boranes saab kasutada kui suur energia kütuste rakettide ja rakettmürskude.

Beike 2D materials Co., Ltd.spetsialiseerunud 2D nanomaterjalide tehnoloogia ettevõtted on spetsialiseerunud MXenes ja MAX etapi materjalid, MOFs ja COFs materjalide ja must fosfor.Ettevõte on mitmete arstide välismaale uuringu kogemused ja aastane teadustöö kogemus kodumaise teadustöö meeskond.See tuum tugevuse Teadus-ja arendustegevuse meeskond.Seda saab teostada "era kohandatud" teadus tooteid vastavalt kliendi vajadustele ja õigeaegselt lahendada probleeme katsete klientidele.probleemi lahendamiseks.Ettevõtte olemasolevate toodete hulka kuuluvad: (1) kahemõõtmeline carbonitride MXenes ja MAX materjalid; (2) metallist orgaanilise raames ühendid MOFs ja metall orgaanilised keeruline COFs materjalid; (3) must fosfor, grafeeni ja perovskite materjalid; (4) quantum dot lahendus, ionic vedelik; (4) grafeeni/grafeeni oksiid/grafeeni-like carbon materjalist; (5) valmistab ette kahemõõtmeline materjal, film või heterojunction materjali (CVD); (6) AAO mall materjalid, jne.Lisaks firma pakub järgmisi teenuseid: (1) Nanomaterjali kohandamise teenused; (2) Materjali teimimise teenused; (3) Materjali simulatsiooni arvutamise teenust.


  • Materjal: boor pulber
  • Mudeli Number: Kohandatav
  • Standard või Mittestandardse: Mittestandardse
  • Suurus: customizable
  • STANDARD: GB
  • Päritolu: CN(Päritolu)