Pood

Jim Morrison, uksed tarnija/Ameerika Palve (LP) 0 thumb
Jim Morrison, uksed tarnija/Ameerika Palve (LP) 1 thumb

Jim Morrison, uksed tarnija/Ameerika Palve (LP)

€26.14

Märksõnad: johnny cash kleebis, el chapo särk, kuninganna tshirt, gay tapeet, must puuvillane, tume naine, roosa laulja, räppar xxxtentacion, jar kruus, balaclava uv.

  • - Viide: c1316
  • - On laos
  • Kategooria: allahindlused

"Ameerika Palve"-remastered uuesti väljaanne stuudioalbum Ameerika rock-bänd Uksed, mis algselt ilmus aastal 1978. Album tutvustab kogumikku, luuletus, luuletusi ja lugusid täitmisel fraktsiooni juht-Jim Morrison, mille alusel muusikaline rütmiline alus on sätestatud.Plaat tuli välja seitse aastat pärast Morrison surmast ja viie aasta pärast uksed lagunes.

Release on esitatud must vinüül ja sisaldab multi-leheküljelise brošüüri.

Uksed on Ameerika rock-bänd on asutatud 1965. aastal Los Angeleses, oli suur mõju kultuur ja kunst 1960-s.Salapärane, müstiline, välismaalase sõnad ja ere pilt, bänd, laulja, Jim Morrison, nad tegid seda peaaegu kõige kuulsam ja vastuoluline rühma oma aega.Pärast surma Jim Morrison 1971. aastal, ülejäänud muusikud jätkuvalt täita ja salvestada trio formaadis, ning 1973. aastal, grupi lakanud olemast.Kokku on MEIL rakendatud 32 500 500 eksemplari oma albumeid.Bänd on müünud üle 100 miljonit albumit üle maailma.Uksed sai esimene Ameerika bänd on 8 kuld albumite järjest.1993. aastal, Rock and Roll Hall of Fame kasutusele võeti.Rolling Stone pannakse uksed 41. koht oma nimekirja "100 greatest esinejad kogu aeg".


  • Brändi Nimi: Warner Music